Nasilające się bóle kolan

w dole podkolanowym widoczna niewielka przestrzeń hypoechogeniczna o wym. 12x4 mm , mająca łączność ze stawem kolanowym. Niestety bóle kolan nasilają się do tego stopnia, że często nie jestem w stanie się podnieść z pozycji siedzącej, czy chodzić. Nie wiem też gdzie szukać pomocy, która potrzebna jest mi tym bardziej, że jestem w młodym wieku i studiuję. Nie posiadam własnego samochodu, żeby chociaż trochę ograniczyć swoje bóle, które skutecznie paraliżują mi dzień.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisana zmiana to torbiel Bakera. Powstaje na skutek nieprawidłowości w obrębie stawu kolanowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie leczenie.