Nasilające się bóle w lewym nadbrzuszu u 15-latka

Witam Mój 15-letni siostrzeniec ma od dwóch miesięcy nasilające się bóle w lewym nadbrzuszu, zaparcia / sytuacja miała miejsce wcześniej ponad rok temu z hospitalizacją na oddziałach chirurgii, gastroenterologii dziecięcej bez konkretnego rozpoznania klinicznego/.Bóle nasilają się po posiłku i trwają mimo podawanych leków rozkurczowych, IPP, duphalacu,, elektrolitów, Dicofloru itp. Wykonane 2 -krotnie USG jamy brzusznej w ostatnim tygodniu bez zmian patologicznych . Proszę pilnie o pomoc .

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczne będzie wykonanie Kolonoskopii. Proponuje koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.