Nasilające się drętwienie rąk przy nadwadze

Witam, mam 32 lata, ważę ok. 95 kg przy wzroście 164cm. Opiszę w skrócie swoje problemy ze zdrowiem. Najbardziej przeszkadza mi nadwaga, z którą walczę od lat. Ale od jakiegoś czasu pojawiło się u mnie drętwienie rąk i to tak silne i częste jak nigdy dotąd. Praktycznie jak tylko wykonuję jakąś czynność domową a nawet zwykłe trzymanie kubka z herbatą- odczuwam takie drętwienie, że nie mogę nic zrobić. Jestem tym bardzo zaniepokojona, ponieważ utrudnia mi to normalne funkcjonowanie. Co mam robić?

Witam!
W pierwszej kolejności powinna Pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu (internisty), który skieruje Panią na badania i do lekarza specjalisty.
Pani BMI wynosi 35,3 (NORMA 19-25), w związku z tym waga jest nieprawidłowa i ma Pani II stopień otyłości. Na pewno powinna Pani wybrać się do dietetyka w celu przeprowadzenia szczegółowego wywiadu żywieniowego i zdrowotnego, przeanalizowania składu organizmu i ustaleniu indywidualnego programu żywieniowego. Serdecznie zapraszam do konsultacji online, teraz w promocyjnej świątecznej cenie.
http://kcp.pl/lekarz/beata-grabowska-83403/dietetyk/wroclaw/