Nasilające się krosty na ciele u 8-latka

Witam. Moj już prawie osmioletni syn m bardzo brzydkie krosty które czasem się nasilają a innym razem objawy są lżejsze. Ogniska najbardziej zaawansowane są we wszystkich zgjeciach. Krosty są też na brzuchu, plecach i reszcie ciała, jest ich mniej niż w zgieciach. Całe ciało go swedzi. W miejscach gdzie krost jest dużo powstają trudno gojace się rany. Wychodzą mu również włosy, to tez trwa już kilka lat. Jeśli już zaczynają odrastac w łysych miejscach to wychodzą w innych. W 2015 roku od styczi

Zmiany ,które Pan opisuje są dość niepokojące , proponuję wybrać się do dermatologa dziecięcego .Na pewno będą potrzebne badania krwi i moczu do diagnostyki.
Pozdrawiam
Iwona stajkowska