Nasilające się napięcia mięśni łydek

Witam od 5lat nasilają mi się napięcia mięśni łydek występuje to w przypadku stania wolnego chodu jest to ból piekący, mięśnia stają się twarde .Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa na poziomie l 4/5 .Ostatnio leżalem w szpitalu Warszawie ustalono wstępna dignoze ze to w wyniku stresu i mam przepisane leki depresyjne cital i baclofen .W mojej ocenie jest to błąd. LEKARZE Twierdzą ze jest przypadek mało znany. Proszę o poradę co mam robić ,leki nic nie poprawiły.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Niestety nie napisał Pan jak długo trwa terapia. Być może konieczne jest dłuższe stosowanie leków. Jeśli stosowana terapia nie przynosi zadowalających rezultatów to konieczna jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.