Nasilający się ból brzucha po zjedzeniu

Czy mogę zaczerpnąć gdzie w internecie porządne opinii gastrologicznej ? Mam ciągły ból brzucha. nasila się po zjedzeniu lub wypiciu choćby łyka wody i od razu po tym biegunkę. Przez 2 dni nic nie jadłem, a przec ostatnie 24h nie wypiłem nawet litra wody. Mój ojciec zachorował w tym samym czasie, byłem już w szpitalu i w przychodni.. Niestety podane leki nie pomagają. Nie jedliśmy wcześniej niczego co może budzić wątpliwości np. grzyby... Wszystko zaczęło się gorączką. Robie około 20 stolców/dz

Takie dolegliwości ustępują zwykle samoistnie. Zdarza się oczywiście czasami, że nie przechodzi, wtedy grozi odwodnienie. Przy utrzymujących się dolegliwosciach trzeba zgłosić się na pogotowie do szpitala, gdzie podłącza kroplówkę. Przyczyna tego typu dolegliwości może tez być choroba zakaźna. Wtedy zostanie pan skierowany do szpitala chorób zakaźnych.