Nasilający się ból głowy po zastosowaniu leku Ibum

Witam W niedziele wróciłam z pracy troszkę pobolewała mnie głowa więc wziełam środek przeciwbólowy IBUM i się połorzyłam niestety ból zaczoł sie nasilać wiec po 1 h wziełam pyralginę i zaczeły się wymioty , kilka razy w ciągu 1h , ból stawał się coraz bardziej nasilający . Po 1.5h od wzięcia 1 pyralginy wziełam 2 pyralgine i dopiero po 0.5h umiarkowanie ból zaczoł ustępować.Dodam że taki ból u mnie wystąpił po raz pierwszy. Proszę o poradę co powinnam zrobić

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

gdyby taki sam ból pojawił się po raz kolejny proszę zgłosić się do lekarza POZ.

Pozdrawiam.