Nasilający się ból odbytu i okolic intymnych 3 tygodnie po plastyce pochwy

Witam, mam 32 lata - jestem w tej chwili trzy tygodnie po plastyce pochwy (tylna ściana i krocze). Po kilku dniach ból zamiast się zmniejszać zaczął się nasilać. Boleć zaczął również odbyt, a dokładniej miejsce z prawej strony pochwy na wysokości pachwiny oraz miałam jakieś brązowe plamienia i wycieki.Dostałam antybiotyk,a teraz pojawiła mi się miękka gula ( ok.1 cm )w górnej ścianie-srom i wyczułam że szyjkę macicy mam centralnie wykrzywioną w prawą stronę. Czy to wszystko jest normalne???

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa oraz wykonać badanie USG w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.