Nasilający się ból prawej nogi u 26-latki

Witam mam 26 lat. od dłuższego czasu odczuwam ból prawej nogi. zaczęło się znienacka od kolana do stopy, a czasami od kolana do biodra. odczuwam ciągły rwący ból. nasila się przy dłuższym staniu siedzeniu a nawet jak kładę się spać. zeszłej nocy nie mogłam aż spać z bólu. co to może być??? proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to rwa kulszowa. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa.