Nasilający się ból w okolicy prawego jajnika w 36. tygodniu ciąży

Witam jestem w 36 tyg ciazy I od 6 godzin towarxyszy mi nasilajacy sie bol w okolicy prawo jajnika oraz bole krxyrzowe. Nie sa to skurcze

Piotr Pilarski

Takie objawy moga towarzyszyć ciąży są spowodowane uciskiem macicy na sąsiednie struktury. Dla pewnosci sugeruję udać się na wizytę do ginekologa.

Pozdrawiam.