Nasilający się ból w środkowej części brzucha

Witam! Mam bardzo duży problem. Od wczorajszego popołudnia bardzo boli mnie brzuch w środkowej jego części. Ból nasilił się dziś nad ranem. Wzięłam nospe oraz krople żołądkowe, ale nic nie pomogło. Ból jest bardzo ostry, tak ostry że podczas napadu bólu nie mogę mówić. Jeśli chodzi o stolce, to do dzisiejszego dnia, do godziny 11 wszystko było dobrze. Dopiero ok 11 zauważyłam, że są luźniejsze. Bardzo proszę o poradę, co zrobić aby ból ustał.

Witam serdecznie. W tym momencie konieczna jest wizyta u lekarza np na sorze szpitalnym lub w poradni chirurgicznej.