Nasilający się kaszel i podwyższona temperatura u dziecka

Witam, moja 5 miesieczna corka ma od 6 dni kaszel bylysmy u lek 3ego dnia i lek nic nie zalecil, miala lekko podwyzszona temp 37,4C dzis dzien 6ty i kaszel sie nasilil, takze widac ze sprawia jej bol, poniewaz placze przed zasnieciem jest tez bardziej senna niz zwykle czy moglabym jej cos podac, dodam ze dzis temp wynosi 37"C

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ponownie. Po ponownym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.