Nasilający się suchy kaszel u 6-latka

Witam. Mój synek szescioletni od wtorku ma kaszel suchy... w czwartek bylismy u pediatry dostał leki krople pulneo, krople sinecod i syrop neosine i dexa pini. Dzisiaj wieczorem zaczał sie tak dusić ze nie mogł złapac oddechu zasnąl na chwile przy otwartym oknie. Czy czekać na poprawę czy wybrać się na kolejna wizyte?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję przy utrzymywaniu się tego typu objawów zgłosić się do lekarza. Niestety bez badania dziecka nic więcej powiedzieć nie można. Konieczne jest badanie lekarskie.