Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nasilenie dolegliwości bólowych po masażach kręgosłupa

Mam zdiagnozowane skrzywienie kręgosłupa piersiowego mam ogromne bóle w klatce piersiowej pieczenie i ból w prawej stronie choć miałam już masarze na kręgosłup i jeszcze większe te bóle.Miałam robione echo serca i z serce okMoże rąk być że masarze dały odwrotny skutek czyli jeszcze gorzej boli i co teraz robić,
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Nowatorski robot rehabilitacyjny Luna

Luna - nowatorski robot rehabilitacyjny może być stosowany we wszelkiego rodzaju chorobach związanych z zanikiem mięśni. Uczy się ruchu pacjenta, pomaga mu w aktywizacji mięśni, które wymagają ćwiczeń. Może być stosowany w pracy z dziećmi i dorosłymi, ma opcję włączenia gry, która odciąga uwagę od bólu towarzyszącego rehabilitacji. Ćwiczenie z Luną jest bardziej efektywne niż tylko z fizjoterapeutą. O tym, jak robot do rehabilitacji Luna EMG współpracuje z pacjentem opowiada. Michał Mikulski, jego twórca.

Witam, niestety nie napisała Pani kiedy odbywały się masaże, jeśli w niedługim okresie czasu możliwe że dolegliwości bólowe mają z nimi związek. Najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem lub innych fizjoterapeutą.

Fizjoterapeutka, masażystka i instruktorka fitness.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety