Nasilenie dolegliwości bólowych po masażach kręgosłupa

Mam zdiagnozowane skrzywienie kręgosłupa piersiowego mam ogromne bóle w klatce piersiowej pieczenie i ból w prawej stronie choć miałam już masarze na kręgosłup i jeszcze większe te bóle.Miałam robione echo serca i z serce okMoże rąk być że masarze dały odwrotny skutek czyli jeszcze gorzej boli i co teraz robić,

Witam,
niestety nie napisała Pani kiedy odbywały się masaże, jeśli w niedługim okresie czasu możliwe że dolegliwości bólowe mają z nimi związek. Najlepiej będzie skonsultować się z lekarzem lub innych fizjoterapeutą.