Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nasilenie trądziku po maści Chlorocyclinum

Witam , leczę trądzik ropny dermatolog przepisała mi Antybiotyk Nobaxin i maść na twarz Chlorocyclinum 3%.Po wizycie u derma dostałem tę maść i mnie mocno podrażniła. Po tej maści miejsca gdzie , są pryszcze zrobiły się obrzęki a w jedym zronił się duży naciek, wyszło mi jakieś z 10 białych krosteczek i na dodatek miejsca posmarowane tą maścią szczypią i szwędzą . Stosuje to od 3 dni , dziś nawet nie używałem bo już bym nie zniósł skutków brania tej maści .Czy stosować to jednak dalej ?.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku?

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Witam, to normalne że pojawiają się zmiany skóra się oczyszcza, w sprawie stosowania maści proszę pokazać się lekarzowi prowadzącemu być może będzie potrzeba zmienić maść na inną.Polecam dołączyć zabiegi peelingów medycznych do leczenia.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy