Nasilone upławy o nieprzyjemnym zapachu i swędzenie nabrzmiałych warg sromowych

Witam od paru dni mam nasilone upławy z nieprzyjemnym zapachem, brudzące bieliznę, oprócz tego występuje uporczywe swędzenie nabrzmiałych warg sromowych. Z racji tego iż mieszkam poza krajem i idących za tym barier językowych mam utrudniony dostęp do lekarza. Dlatego właśnie chciała bym wcześniej dowiedzieć się co to może być i czy jest możliwe poradzenie sobie z tym intymnym problemem w domowym zaciszu, nie angażując tłumaczy czy przyjaciół.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

z opisu wynika iż może to być infekcja grzybicza. Jednak aby mieć pewność najlepiej byłoby zgłosić się do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam.