Nasilone wypadanie włosów a łuszczyca

Od 2 miesięcy mam nasilone wypadnie włosów przy czym skóra głowy bardzo mnie piecze. Robiłam badania krwi wszystko jest w porządku. Używałam Seboradinu nic nie pomógł, zgłosiłam się do dermatologa.Cierpie na łuszczyce. Lekarz mi powiedział że przez łuszczyce włosy nie wypadają i dał mi leki stosuje loxon 5%, Alpicort, Vitapil. Nic mi nie pomaga Dalej ma uczucie pieczenia na płacie ciemieniowym, starciłam połowę włosów nie wiem co robić.Podkreślam że nie mam większego stresu. Pozdrawiam

Warto zrobić posiew mikrobiologiczny skóry głowy (w laboratorium mikrobiologicznym) czy czasem nie ma grzybicy (swędzenie), druga sprawa kontrola tarczycy (TSH, anty TPO i anty TG w kierunku Hashimoto, jako druga choroba autoimmunologiczna po łuszczycy), trzecia sprawa do sprawdzenia poziom hormonów (prolaktyna, LH, testosteron, progesteron w odpowiednich fazach cyklu). Warto też rozważyć analizę pierwiastkową włosa, proszę zajrzeć na stronę http://www.biomol.pl i poszukać dobrego gabinetu w zakładce partnerzy w okolicy miejsca Pani zamieszkania.