Nasilone wypadanie włosów u 24-letniej kobiety

Witam, od zawsze mam problem z włosami. Jako dziecko nie miałam ich prawie w ogóle do 5 r. ż. Potem co prawda urosły, ale ciągle były mizerne. Dopiero w okresie dojrzewania ich przyrost był zauważalny. W końcu cieszyłam się czupryną. Aż do teraz. Mam 24 lata, a włosy od pół roku lecą garściami. Wszyscy zauważają ich ubytek. Dodam, że żelazo mam w normie. Lekarz kazał mi brać Biotebal- nie przyniósł spodziewanych efektów. Co może być przyczyną? Martwię się, że może to mieć głębsze podłoże. Mia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.