Nasilone zmiany zapalne w lewej zatoce czołowej, sitowiu i obu zatokach szczękowych

wyniki badań TK Ubytki w przyśrodkowych ścianach kostnych zatok szczękowych-resorpcja z przedłużającego się stanu zapalnego lub po zabiegu okręzna pogrubienia błony śluzowej w zatoce klinowej.nasilone zmiany zapalne w lewej zatoce czołowej,sitowiu i obu zatokach szczekowych-zatoka szczękowa lewa niemal całkowicie wypełniona przez zmiany ziarnionowo zapalne.Przegroda przekszywiona na stronę lewą Prosze o diagnozę,w 2011 r miałem FESS ,

Diagnozę stawia się na podstawie dokładnej znajomości objawów, badania pacjenta i wyników badań dodatkowych, a nie na podstawie samego opisu badania.
Zamiast próbować iść na skróty proszę z wynikiem zgłosić się do lekarza.