Nasilony ból zęba po leczeniu, kłucia w uchu i powiększony migdał

W lipcu mialam leczona dolna prawa szostke.Zostaly mi do wyleczenia 2 ubytki miedzyszczelinowe tej szostki i szostka na gorze.Po wyleczeniu tej dolnej szostki znieczulenie b.bolesnie schodzilo.Bardzo bolal mnie zab,dziaslo.Za kazdym innym razem nie czulam nic po znieczuleniu. Zab zostal wyleczony,ale jakis czas jeszcze bolal, uspokoilo sie to po czym od 2 tygodni odczuwam nasilony bol tego zeba,klucia w uchu i powiekszony migdal.boli mnie tez glowa.lekarz wykluczyl zapalenie ucha,rtg zeba nic nie wykazalo

Objawy , które Pani podaje sugerują ostry stan zapalny miazgi , byc może nawet o charakterze ropnym.