Nasilony i przedłużający się okres po laparotomii

Jestem 2 miesiace po laparotomii usuniecia miesiakow macicy ,po zabiegu krwawilam 4 tyg lekarz ktory mnie operowal powiedzial ze to normalne.po 2 tyg dostalam okresu ,juz sie utrzymuje 10 dni bardzo obfity i z duzymi skrzepami.krwawienia sie nasilaja jak jestem w ruchu.ponadto od zabiegu mam anemie a teraz to napewno jeszcze nizej spadla po takich krwawieniach.chcialam zapytac czy to normalne po zabiegu?i dlaczego wystepuja ?

witam,
powinna Pani zgłosić się na kontrolną morfologię w tym przypadku do prowadzącego ginekologa. Obfite krwawienie może wywołać silną anemizację.
Tak obfitych krwawień i tak długo nie powinno być.