Nasilony odruch wymiotny

Mam problemy natury psychiczno-gastrycznej. Mam często odruch wymiotny i wymioty, gdy: -komuś w moim towarzystwie się"odbije" - gdy czuję zapach świeżego moczu lub kału (mam 5-letnie dziecko i opróżniam nocnik) - gdy przełykam tabletki lub suplementy - gdy dziecko wymiotuje (czuję lub widzę wymiociny, to od razu ja wymiotuję) oraz - gdy czuję różne nietypowe zapachy - po wypiciu lub zapachu kawy - po zapachu piwa, wódki lub płynu szyb. Co robić?

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Najprawdopodobniej będzie mogła Pani przyjmować leki z grupy IPP. Dodatkowo sugeruję unikanie takich sytuacji oraz psychoterapię.

Pozdrawiam.