Nastawienie chrząstki w nosie po uderzeniu

Jestem równy tydzień po nastawieniu chrząstki w nosi po uderzeniu w nią pięścią. Pani laryngolog powiedziała ze jest obrzęk i trzeba czekać aż zniknie sam. Zazywalem tydzień antybiotyk stosowałem krople do nosa i piłem coś w proszku przeciw zapaleniu. W prawej dziurce gdy wkładam palec wyczuwam na ścianie przegrody miękka kulkę jakby hemoroid który w zupełności uniemożliwia mi oddychanie. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprwadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednak tego typu dolegliwości mogą się utrzymywac do czasu ustąpienia obrzęku i zagojenia urazu.