Naświetlenia po usunięciu guza mózgu

mialem 30 naswietlen po wycieciu guza mozgu czy naswietlanie moglo znisczyc zdrowe komorki po ktorych dochodzilo do atakow padaczki ,rok mija od usuniecia i naswietlania a pol roku temu mialem ostatni atak? Ile jeszcze musze czekac zeby jezdzic samochodem lub co zrobic mam bo czuje sie dobrze tylko jeszcze leki biore ale moze juz nie trzeba by bylo ich brac ,prosze o pomoc bo sa Ochod jest mi potrzebny a czuje ze to naswietlanie pogorszylo moje zdrowie ,jak to jest z tym ?

Przyczyną napadów padaczkowych mógł być sam guz, ucisk, który powodował. Jedno i drugie zostało zniszczone. Zatem przyczyna także mogła zostać wyeliminowana. Odstawienie leków i pozwolenie na prowadzenie pojazdów mechanicznych nie zależy od Pana wolnej woli. Po pierwsze konsultacja neurologiczna. Dalsze etapy dopiero po niej.

Podsumowując odpowiedzi na wszystkie identyczne, nawracające Pana pytania. Czy oczekuje Pan, że znajdzie się ktoś nierozsądny i powie, że może Pan jeździć samochodem?
NIE MOŻE PAN JEŹDZIĆ SAMOCHODEM !!!!
Są w życiu sytuacje z którymi należy się pogodzić.
Czy chce Pan zabić albo okaleczyć na drodze innych uczestników ruchu?

Po pierwsze jest Pan po operacji guza mózgu czyli mózg jest uszkodzony, w miejscu po wycięciu guza pozostała dziura, komórki mózgowe, które otaczają miejsce po wycięciu guza też są uszkodzone i nie pracują prawidłowo, guz mózgu to nie pieprzyk wycięty ze skóry.
Po drugie po naświetlaniach powstaje miejscowy obrzęk mózgu oraz zmiany popromienne, czyli uszkodzenie komórek otaczających miejsce po wycięciu guza.
Po trzecie jeśli były naświetlania to przypuszczam, że guz jest złośliwy, jeśli tak to istniej ryzyko odrostu a więc dalszego uszkodzenia mózgu.
Po czwarte padaczka jest wynikiem nieprawidłowej pracy uszkodzonych/nieprawidłowo działających komórek mózgowych, które generują spontaniczne/ samoistne wyładowania i gdy te wyładowania rozprzestrzenią się na pozostałe części mózgu powstaje napad padaczkowy. Komórki uszkodzone pozostają do końca życia. Leki przeciwpadaczkowe nie leczą !!!! padaczki a hamują nieprawidłowe wyładowania. Leki prawdopodobnie będzie Pan brał do końca życia, a mimo to zawsze istnieje ryzyko wystąpienia napadu padaczkowego.

Biorąc pod uwagę, że po raz kolejny zdaje Pan to samo pytanie należy się zastanowić czy oprócz mechanicznego uszkodzenia mózgu nie są zaburzone funkcje poznawcze albo np krytycyzm.