Natłok myśli po dopalaczach

Witam. Wczoraj zapaliłem z kolegami dopalacze (nie wiem co to było zapaliłem dosłownie jednego bucha). Do teraz mnie trzyma tzw. efekt psychozy (jeśli to tak się naprawdę nazywa). Po prostu zbyt dużo myślę, nie potrafię się skupić itd. Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Przede wszystkim postaraj się uspokoić. Aby zmniejszyć napięcie nerwowe wykonuj ćwiczenia fizyczne oraz relaksacyjne. Nie skupiaj się na natłoku myśli, znajdź zajęcie, które odwróci Twoją uwagę od tego, co obecnie się z Tobą dzieje. Jeśli po upływie dwóch - trzech tygodni nic się nie zmieni, wskazana będzie konsultacja z lekarzem.
Pozdrawiam