Natłok natrętnych myśli

Witam! Meczą mnie ciągłe myśli tzn. te myśli nie są moje, siedze i one same się pojawiają w głowie, np.w stylu o śmierci, skojarzenia że córka i zona tańczą jak na pogrzebie, podczas pocałunku córki że ostatni raz ją całuję, i takie głupie że się ich bałem i płakałem. to depresja czy nerwica? dodam że normalnie chodzę do pracy, jem, nie schudlem, ale natlok myśli sprawia że czasem czuje się jakbym nie był soba;/ te myśli zauważyłem że przy mocnym stresie sie pojawiają, jeden dzień ok drugi nie;/

Witam najprawdopodobniej cierpi Pani na nerwicę natręctw, proszę skorzystać z konsultacji psychiatrycznej i podjąć leczenie farmakologiczne i psychoterapeutyczne.Pozdrawiam