Natręctwo myśli przy kłopotach ze snem

Witam, Mam kłopoty ze snem - natręctwo myśli. Skuszona reklamą zamówiłam Dream Slim Opakowanie 30 kapsułek. Ekstrakt 100% z dzięgla chińskiego. Drogi specyfik 137 zł w promocji ale wg reklamy cudowny. Czy dobrze zrobiłam?. Czy to bezpieczny specyfik?. Podaję link http://centrumpromocyjne.pl/zdrowie/pozbedziesz-sie-problemow-ze-snem-w-miesiac-albo-zwrot-pieniedzy/. Dziękuję i pozdrawiam,

w takich przypadkach specyfiki nie na dlugo pomagaja....a promocja jest zabiegiem marketingowym....pomoc moze terapia.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza
1 Podziękowanie