Natrętna myśl a wskazania do wizyty u psychiatry

Dzięń dobry już ok 3 miesięcy męczy mnie natrętn myśl.....Jouż 3 lata temu pół roku chodziłam do psychologa i miałam spokój a od lipca t.r. znowu się zaczęło.Myślałam aby iśc do psychiatry lecz boję się że leki jeszcze bardziej nasilą te myśli....Nie wiem jak mam dalej żyć proszę opomoc.

Dzień dobry,

Myślę, że wizyta u lekarza psychiatry jest b.dobrym pomysłem. Lekarz psychiatra może przepisać Pani leki (o ile będą niezbędne), ale również skierować Panią na psychoterapię.