Natrętne erotyczne myśli wywołujące wytrysk

Witam mam 18 lat i dręczy mnie pewien problem otóż mam natrętne zboczone myśli od których ciężko jest się uwolnić podczas tych myśli często dochodzi do wytrysku. Takie reakcjie są normalne czy ze mną coś jest nie tak proszę o szybką odpowiedz.

Dzień dobry!

Młody mężczyzna, który nie współżyje i nie masturbuje się, może doświadczać tzw. polucji nocnych oraz spontanicznych, samoistnych wzwodów i wytrysków w ciągu dnia, podczas podniecających myśli czy w podniecających okolicznościach (np. oglądając scenę erotyczną w filmie czy przyglądając się atrakcyjnej kobiecie). To naturalne.

Nie wspomina Pan jednak, jak często się to zdarza oraz co rozumie Pan pod pojęciem "zboczone myśli".

Pozdrawiam!