Natrętne myśli dot. pierwszego partnera kobiety

Dzień dobry, Mam 22 lata, ona rok młodsza. Dla mnie jest pierwszą dziewczyną jeśli chodzi o seks i miłość. Ona miała już chłopaka, więc jestem drugi. Problem pojawia się w mojej głowie ponieważ pomimo iż wiem że mnie kocha to nie mogę przestać myśleć o tym że już kogoś miała. Nie zmienia to raczej niczego między nami, kocham ją. Ale czasem się kłócimy jak o tym mówię, ale nie mogę to jest silniejsze ode mnie i bardzo mnie to męczy. Proszę o pomoc co powinienem z tym zrobić. Pozdrawiam

najprosciej wyleczyc ta traume na poziomie komorkowym (life flow therapy). odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza