Natrętne myśli dot. przeczuć

Zaczne od tego,że dziwne uczucie mam od dłuzszego czasu,jeszcze jak byłem dzieckiem a teraz mam ponad 20 lat.Nie wiem jak to wytłumaczyć by nie wprowadzić błąd więc podam jeden przykład.Jestem w pracy i nagle jakies mam dziwne uczucie jak bym mial sie przewrocic ale nie przewracam się,jednak wiem ze to zaraz może nastąpici tu nagle automatycznie robie upadek chyba ze sie czegos złapie albo posiedze i po czasie przejdzie.Nie mam utraty przytomnosci i jestem swiadomy aż Mi gorąco.Co to może byc ?

Witam,
pisze Pan o przeczuciach upadku a jednocześnie boi się ich i broni przed nimi.Może być to związane z ogólnym brakiem pewności siebie i lękiem,że czemuś nie podołam,albo z konkretnymi sytuacjami w pracy,zbyt obciążającymi psychicznie,do których jednak nie można się z różnych przyczyn przyznać świadomie.Tak,czy owak zachęcam do zdiagnozowania problemu,zarówno od strony psychologicznej,jak i neurologicznej/na wypadek zaburzeń równowagi o innym podłożu/.Jeżeli to nerwica należy prosić o skierowanie do psychoterapeuty.
Pozdrawiam serdecznie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza