Natrętne myśli dotyczące innych osób

Witam. Zapewne takich pytań otrzymujecie dziennie ze 100. Więc będę jedna z tych stu. Otóż chyba mam problem a mianowicie zdarza mi się wpaść w pułapki myślowe w myśl-otoki i wtedy chodzę jak zaklęta czy zahipnotyzowana drażnią mnie niespodziewane dźwięki czy próby wyciągnięcia z transu przez matkę i w mojej głowie w tedy słyszę jakby nie swoje myśli wypowiadające się o kimś w osobie trzeciej. Ona to, ona tamto... Utrzymuję się to przez tydz-dwa. Mam tak już 4 raz. I boję się iść do specjalisty.

Witam. Chyba przed chwilą odpisywałem na Pani inne pytanie... Proszę się jednak zebrać na odwagę i pójść do specjalisty, bo Pani bardzo cierpi... Pozdrawiam i życzę odwagi.

Dzień dobry!

Właściwym kierunkiem jest właśnie osobista konsultacja, np. w Poradni Zdrowia Psychicznego. Pełne zrozumienie sytuacji i udzielenie pomocy przekracza możliwości kontaktu internetowego.

Pozdrawiam!