Natrętne myśli dotyczące meszku nad górną wargą

witam mam dziwna przypadłość.. mam meszek nad górną wargą.. gole go.. jeśli stane przed lustrem to go nie widać, dopiero wtedy gdy sie przyjrze to go widze.. 2 miesiące temu byłam u chirurga i teraz, dopiero teraz mam dziwne myśli, że pewnie jak pojechałam do lekarza to go nie ogoliłam i lekarz to widział.. teraz jest mi strasznie wtyd.. ciągle mam to w głowie od dwóch tygodni, mysle o tym w każdej minucie, nie moge sobie poradzić, te mysli są juz niedozniesienia. co mi jest?

Jeżeli Pani ciągle myśli o swoim problemie i zaburza to pani codzienne funkcjonowanie, proszę udać się do psychologa. Przeanalizowanie problemu pozwoli Pani spojrzeć na swoje obawy z innej perspektywy. Uważam, że jest Pani w stosunku do siebie bardzo wymagająca i stąd odbiór negatywny swojego wyglądu. Ważne jest aby odzyskała Pani wewnętrzny spokój i pomoc terapeuty jest tutaj wskazana.