Natrętne myśli i odrealnienie u kobiety

Coś się dzieje ze mną coś bardzo złego.W nocy pędziło pogotowie,byłam oblana potem,wierzyłam że to zrobiłam,że już mnie nie uratują.Gdy się ocknęłam nie mogłam uwierzyć że jeszcze żyję.Pewnej nocy pijana,poszłam do kuchni,szukałam tabletek na sen,marzyłam żeby już nic nie czuć,było ich za mało.Weszłam na internet i zamówilam.Dlaczego?Nie wiem..Mam31lat,wiem jak to zrobię skutecznie,boję się sama siebie.nikt nie wie,a ja czuję że lada dzień już nie będzie nic.Mam męża,dzieci,ale brakuje mi sił...

Witam, zdecydowanie powinna udać się Pani do lekarza, który zapisze odpowiednie leki oraz do psychoterapeuty w celu rozpoczęcia psychoterapii. Stany których Pani doświadcza są niebezpieczne, zapewniam że po 2-3 miesiącach odpowiednio dobranego leczenia będzie się Pani czuła zupełnie inaczej .Proszę dać sobie szansę, zachęcam.