Natrętne myśli i przyjmowanie antydepresantów

Witam.Od czasu do czasu wpadam w zły nastrój.Myślę wtedy o ludziach, którzy ze mnie szydzą i o nieudanych związkach i o innych rzeczach, które jeszcze bardziej potęgują zły nastrój i niemal niemożliwe jest aby je powstrzymać;wręcz katuję się nimi.Wtedy również pojawiają się u mnie myśli związane z sensem życia i jem niezdrowe jedzenie mimo, że obiecałem sobie, że będę przestrzegać diety.Czy to jakaś forma autodestrukcji ?Dodam, że przyjmuję antydepresanty od ponad 2 miesięcy.Jak się od tego uwolnić ?

Dzień Dobry Panu :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy widzę jako wskazanie do podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej (równolegle z zaleconą farmakoterapią)
co byłoby dla Pana komplementarną/efektywną formą terapii.

Z przesłaniem dla Pana pięknego czasu,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605