Natrętne myśli i strach przed zawałem

Mam 20 lat , boję się że dostanę zawału . mam okropne i natrętne myśli . Cierpię na niedowagę , i nerwicę . Nigdy na serce nie chorowałam , byłam badana od dziecka . A od 1,5 roku mam dziwne objawy jakby mi przeskakiwało , czasami bije za szybko , ja je cały czas slyszę i wydaje mi się ze bije nie tak . Czy mogę dostać zawału ? Tak się boję o własne serce . Od 3 dni boli mnie lewa ręka , często mnie kłuje w okolicach sercowych , . Nie męczę się , i nie łapie zadyszek . Palę papierosy ,

Dzień dobry, jeśli wykluczyła pani przyczyny neurologiczne to wygląda na to, że cierpi pani na nerwicę. Jedyną znana formą leczenia nerwic jest psychoterapia, ewentualnie przy wsparciu leków. Proszę się skontaktować z psychologiem w celu doprecyzowania diagnozy i rozpocząć psychoterapię. Pozdrawiam.