Natrętne myśli o kobiecie, którą kocham

Jak uwolnić się od myślenia o związku, o kobiecie która się kocha a mimo tego że nie jest się razem? Cały czas nie można przestać myśleć o niej ??

Witam Pana
jak to się mówi miłość jest zgubna i tak chyba jest w tym przypadku. W Pana przypadku pomogłoby spotkanie z psychoterapeutą aby zastanowić się razem co jest dla Pana ważne w związkach, co powoduje że pomimo tego że nie są Państwo razem nadal Pan mówi o miłości. Pisze Pan jak trudna jest sytuacja gdy ciągle myśli się o kimś.
pozdrawiam
anna suligowska

Trudno mi w jakikolwiek sposób odnieść się do tego, o czym Pan pisze.
Domyślam się, że to skomplikowana sytuacja.
Warto z kimś na ten temat porozmawiać docierając do powodów Pańskiego cierpienia i natrętnych myśli. Proszę sprawdzić, gdzie najbliżej Pana miejsca zamieszkania znajduje się PZP lub Poradnia Psychologiczna, umówić się na konsultację z psychologiem.

Zwykle w radzeniu sobie z zerwaniem, zaprzestaniem czegoś pomaga wyeliminowanie bodźców przypominających, czy aktywujących. Także zapełnienie przestrzeni, czasu, myśli czymś innym, najlepiej intensywnym bywa pomocne. Wszystko zależy od tego, jaka relacja Państwa łączyła i łączy.