Natrętne myśli o wypadkach

Często marze o różnych wypadkachnp jade autem i myślę,że zaraz wpadniemy w poślizg.Albo śnie o tym,że zemdlałam czy spadłam ze schodów.Nie czuję z tego powodu złych emocji, nie boje się. Wręcz przeciwnie, czekam na to.Nigdy nic mi się nie dzieje,wychodzę z tego cało. np Tak jakbym wpadła pod samochód i nic mi sie nie stało Przeraża mnie to ale nie potrafię nad tym zapanować.Mam wrażenie,że tylko dzięki temu zwrócę czyjąś uwagę i zacznę być wreszcie szczęśliwa.Zacznę nowy,lepszy rozdział w życiu.

Proponuję, aby zaczęła szukać Pani alternatywnych sposobów zmiany swojego życia. Zamiast marzyć o wypadku, może Pani zacząć szukać innych scenariuszy w głowie na to jak dokonać tej zmiany, zmiana nie zależy od czegoś(wypadku) czy od kogoś, bycie szczęśliwą to praca, którą Pani musi sama wykonać. Warto zasięgnąć też pomocy u psychologa, który skutecznie pomoże się uporać z natrętnymi myślami i przejść od destrukcyjnych marzeń do realnego planu jak zwiększyć Pani satysfakcje z życia.