Natrętne myśli u 20-latka

Witam mam 20 lat i od jakiegoś czasu zastanawiam sie czy wszystko ze mna ok ciagle zastanawiam sie czy cos poza naszym światem jeszcze jest, wmawiam sobie choroby. Czasem myśle o tym ze moze niedługo umrę. Ciagle myśli co bedzie po śmierci. Zadaje sobie pytania na które nikt nie jest wstanie odpowiedzieć. Czasem nie potrafię wyjaśnić co mi jest myśle o tym np. Czemu cos jest takie a nie takie, dlaczego cos nazywa sie tak a nie tak. Wiem ze cos jest nie tak. Proszę o odpowiedz.

Takie objawy mogą mieć tło emocjonalne, nerwicowe. Warto się zgłosić do psychologa, podjac diagnostykę, a w razie potrzeby psychoterapię.

Dzień dobry, obawiam się, że odpowiedź na portalu na podstawie tak niewielu informacji nie jest możliwa. Zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu przeprowadzenia pełnej diagnozy. Pozdrawiam.