Natrętne myśli u kobiety w ciąży

witam mam nerwice lekowa i roczna córeczke z ktora po porodzie dostalam natrętnych mysli ze jej cos zrobie leczyłam sie i teraz znowu jeste w ciazy w 20 tyg i mysli znowu mnie nekaja i napady lęku już nie daje rady nie chce brać leków pomocy.

Witam. Zachęcam Panią do kontaktu z psychoterapeutą. Praca nad swoimi emocjami i lękami może być profilaktyką przed nawrotem podobnych stanów po urodzeniu kolejnego dziecka. Pozdrawiam Izabela Trybus