Natrętne myśli w ciąży

witam prosze o pomoc! czy mysli ze zwariuje natretne mysli o tym ze moge zrobic komus cos zlego chociaz wiem ze nie zrobie ale te mysli mnie okropnie drecza sa takie realne jeszcze jestem w ciazy boje sie ze nie dam rady ciagla mysl strach ze zostane z malenstwem sama i zrobie mu cos zlego ... skad to sie bierze przed ciaza lekarze stwierdzili ze moge miec nerwice lekowa a teraz te leki ustapily a pojawily sie natretne mysli co mam robic ????? boje sie ze zwariuje

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza