Natrętne myśli związane z partnerką

Witam, mam 23 lata od jakiegoś czasu spotykam się z pewną dziewczyną. Jednakże po około dwóch miesiącach zaczęły mnie gnębić myśli przez, które nie mogę normalnie funkcjonować. Zadręczam się myślami, czy Ona mi się na pewno podoba? Czy Ona mnie pociąga? Czy ja sobie tego wszystkiego nie wymyśliłem? Czy ja czasem nie zmuszam się do tego? Podejrzewam u siebie nerwice natręctw te myśli zabijają mnie od środka :( Panicznie boję się tego, że sobie to wszystko wymyśliłem :/

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, którzy wyłącznie w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pana objawy,a w dalszej kolejności zaproponować stosowne leczenie. Pomoc może Pan uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.