Natrętne myśli związane z seksualną przeszłością partnerki

Proszę o pomoc! :( chce się pozbyć natrętnych myśli, wyobrażeń, snów związanych z seksualną przeszłością mojej byłej dziewczyny (której przeszłość de facto nie była zbyt bogata), wiem że tylko to jest przyczyną naszych kłótni i rozpadu związku. chyba niedługo oszaleje. Czy da się w ogóle z tym wygrać? Czy ktoś może mi polecić jakiegoś dobrego psychologa z warszawy lub okolic, który mógłby mi pomóc tak na prawde zapmniec o tym. Nie jestem bogaczem, ale potrzebuje sie wyleczyć ;( pomocy

Mgr Marta Patoka

Witam.
W Warszawie ma Pan szeroki wachlarz możliwości związanych ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty. Z pomocą przychodzi internet. Dodatkowo można sprawdzić, czy są opinie o danym psychologu i pokierować się - zdaniem klientów oraz własnych kryteriów do najlepszego z nich.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
rozumiem, ze problem jest bardzo uciążliwy, jednak można mu zaradzić, myślę, ze warto byłoby spróbować terapii poznawczo-behawioralnej, która jako ukierunkowana na problem, może pomóc dość szybko go rozwiązać, co jest zapewne nie bez znaczenia, biorąc pod uwagę aspekt finansowy. Zapraszam także do kontaktu ze mną, mailowego (swisniewska72@gmail.com) lub telefonicznego. Pozdrawiam.