Natrętnie myśli o seksie oralnym dziewczyny

Moja dziewczyna zrobiła loda swojemu koledze kilkukrotnie w wieku 16 lat. Gdy o tym sie dowiedziałem poczułem się jak by mnie zdradziła, czuje do niej wstręt, jak zamykam oczy gdy sie całujemy to mnie odrzuca, bo wyobrażam sobie jak to robiła. Planowaliśmy wspólną przyszłość, ale teraz nie wiem czy chce aby całowała moje dzieci. Może to egoistyczne, ale takie mysli mnie napadają. Nie wiem co z tym zrobić. Mówie sobie, że to przeszłość itd, ale to nic nie pomaga. da się coś zrobić? pomocyy !! :(

Witam. Wygląda na to, że ma Pan problem. I dobrze, że widzi Pan już to, że to problem Pana, a nie Pana dziewczyny. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii, bo odejście od dziewczyny może niewiele pomóc - większość kobiet, które Pan w życiu spotka będą miały za sobą jakąś przeszłość, również seksualną. Pozdrawiam

Dzień dobry.

Pańskie zastrzeżenia dotyczące przeszłości Pana dziewczyny mogą mieć uzasadnienie wyłącznie w sytuacji, jeżeli: 1. Pańska partnerka przysięgła, że jest idealnie "cnotliwa". 2. Sam Pan jest idealnie "cnotliwy". Jeżeli jeden z tych warunków nie jest spełniony, trzeba uznać, że Pańskie oczekiwania i pretensje są nie uzasadnione.
Dodam, że tego rodzaju myślenie i zazdrość o przeszłość są objawami zwyczajnej niedojrzałości i - przepraszam za określenie - gówniarskiego postrzegania związku między mężczyzną i kobietą i jego istoty.

Pozdrawiam.

Warto poszukać, co sprawia, że tak bardzo to Pana porusza. Jakie emocje, uczucia, deficyty sprawiają, że nie potrafi Pan zamknąć tej historii, jako należącej do przeszłości? Być może istotne jest także to, że Pana oczekiwania co do dziewczyny były inne, a konfrontując je z rzeczywistością (a także w momencie gdy przestaje Pan idealizować partnerkę) powoduje trudności w akceptacji? Pytanie też jak Pan podchodzi do sprawy relacji intymnych- w kwestii zarówno wartości, przyzwyczajeń jak i Pana przeszłości?
Może warto spotkać się z psychologiem i przyjrzeć temu, jakie uczucia, nieprzepracowane trudności, nieuświadamiane emocje są podstawą obecnego stanu? Kiedy Pan sobie z tym poradzi, będzie Pan miał jasność i możliwość świadomego podejmowania decyzji dotyczącej wspólnej przyszłości z tą lub inną dziewczyną.