Naturalne karmienie 2-miesięczniaka

dzień dobry mam 2 mieszeczna corke.. jest karmiona naturalnie...wczoraj tesciowa stwierdzila ze dziecko się nie najada i podalysmy mieszanke bebiko1.. okolo17 zwrocila wszysto.. następnie kolo 24 i 5 rano... niema temperatury biegunki sika normalnie... co to moglo być???

Witam,
najwidoczniej dziecko nie toleruje nowego pokarmu, może podały Panie zbyt gęste mleko modyfikowane i w za dużej ilości
Proponuję do 6 miesiąca życia karmić dziecko naturalnie piersią, jeżeli ma Pani pokarm.
Do mleka modyfikowanego należy przyzwyczajać powoli