Naturalny sposób zmniejszenia poziomu testosteronu

witam chciałem zapytać się lekarza endokrynologa lub seksuologa, jak w naturalny sposób zmniejszyć poziom testosteronu. czy podgrzewanie jąder w ciepłej wodzie da ten efekt? pytam ze względu na to że chciałbym zmniejszyć libido oraz przeciwdziałać łysieniu na które jestem narażony genetycznie.

Proszę w żadnym wypadku nie ogrzewać jąder gdyź wpływa to źle na produkcję plemników. Nie obniża się prawidłowego, wysokiego stężenia testosteronu. Jeśli stężenie jest za wysokie proszę zgłosić się do endokrynologa.