Nauka radzenia sobie ze stresem

Kiedy się stresuję, to stres kumuluje się w okolicach brzucha, przypomina w takich sytuacjach kamień. Co zrobić, by pozbyć się tych blokad, napięć, które odczuwam podczas stresu właśnie w okolicach brzucha?

Stres często przyjmuje objawy somatyczne. Jesli jest to "znośne napięcie" może oznaczać normę, jeśli jednak powoduje znaczne cierpienie i lęk lub uniemożliwia działanie, warto zgłosić się do psychologa i przepracować te objawy w psychoterapii.

Witam Pana
Aby pozbyć się blokad, napięć warto regularnie korzystać z psychoterapii. Warto również dbać o swój styl życia np. uprawiając sport, dobrze się odżywiając.
Anna Suligowska