Nawilżenie pochwy podczas podniecenia

Podczas wystąpienia podniecenia pochwa strasznie szybko się "nasącza" "nawilża" "wypełnia płynem", czy to całkowicie normalne? Powinnam się niepokoić jeśli pojawia się w bardzo szybkim czasie?

Witam. Po prostu bardzo szybko reaguje Pani na bodźce seksualne. Organizm wydaje się być sprawnym. Gdyby się nie nawilżał, odbywanie stosunku byłoby bolesne. Jeśli jednak coś szczególnego Panią niepokoi, to warto pójść po poradę do ginekologa, seksuologa. Albo rozwinąć pytanie i skierować je bezpośrednio do seksuologa z abc portalu. Pozdrawiam