Nawilżenie skóry przy trądziku

Witam serdecznie, mam 40 lat ,od 18 walczę z trądzikiem -bezskutecznie . po terapiach z min udziałem sterydów efekt jest dzis taki ,że tradzik jest nadal , ogromne doły po trądzikowe, przebarwienia a na deser BARDZO SUCHA SKORA! co robic? kosmetyczki rozkładaja rece a lekarze tylko testuja nastepne'nowosci'. Bardzo proszę o pomoc! czym nawilzyc skóre jednoczesnie walczac z tradzikiem? Co zrobić by doly i przebarwienia na buzi się zmniejszyły a trądzik wyciszył?

A jakie dokładnie zabiegi były wykonywane?Jak wygląda pielęgnacja skóry?

Bardzo często stosuje się zabiegi peelingów medycznych, cosmelan, dermamelan.lasery

Jakie wykonał Pan badania w tym kierunku? Wszystkie zabiegi można dobrać po obejrzeniu stanu skóry.

Dzień dobry,

Bardzo trudno dobrać właściwe zabiegi bez wcześniejszej analizy twarzy. Nie wspomniała Pani też ani o zabiegach jakie były wykonywana ani o pielęgnacji domowej. Jeśli nadal mamy do czynienia z trądzikiem w fazie aktywnej najpierw należy skupić się na jego wyciszeniu ( zabiegi laserem Gemini ) a w dalszej kolejności można zacząć walkę z bliznami i przebarwieniami ( laser eCO2, peelingi medyczne). Ważna jest również właściwa pielęgnacja domowa.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą i zapraszam na bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska