Nawilżenie ust kwasem hialuronowym

Witam! Mam problem od 2 lat przesuszonych ust z powodu kuracji izotretynoiną. Problem po ostawieniu lęku się zmniejszył, ale skutek uboczny niestety pozostał. Wszelki sposoby nawilżania działają, lecz tylko na chwilę. Moje pytanie brzmi czy zabiegi np. "RESTYLANE LIP REFRESH" z prowadzanie kwasu hialuronowego mogą pomóc zlikwidować problem, nawilżając w ten sposób usta. Bo jednak gruczoł łojowe na wargach trwale się pomniejszyły, stąd ten problem. Czy może istnieje jakiś inny trwały sposób?

Warto skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej , przy braku przeciwskazań prawdopodobnie będzie można wykonań zabieg nawilżający na bazie kwasu hialuronowego. Pozdrawiam , w razie pytań jestem do dyspozycji